بازدید فرماندهی پایگاه بسیج ادارات شهرستان مبارکه از پایگاه شهید برونسی شرکت عمران شهر جدید مجلسی

در راستای بند ۴راهبرد نهم برنامه توسعه اجتماعی،فرهنگی شهر جدید مجلسی (برگزاری دوره های آموزش شهروندی )به منظور نکوداشت هفته پدافند غیرعامل، دیدار جناب سرگرد عقیلی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ادارات شهرستان مبارکه در تاریخ ۹۹/۸/۱۲ با مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید مجلسی.

به گزارش دفتر توسعه اجتماعی،فرهنگی شرکت عمران شهر جدید مجلسی:

در این دیدار آقای مهندس مجیدی مدیر عامل شرکت عمران،از برنامه های اجتماعی،فرهنگی انجام  شده توسط پایگاه بسیج شهید برونسی شرکت خصوصآ در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و کمک های مؤمنانه به اقشار آسیب دیده و نیازمندان ارائه گزارش نمودند.

 پدافند غیرعامل یک اصل برای همیشه است و نباید با هیچ بهانه و توجیهی متوقف شود.

(مقام معظم رهبری مد ظله العالی)

پدافند غیرعامل مجموعه اقداماتی است که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب‌پذیری ، تداوم فعالیت‌های ضروری، ارتقای پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابله با تهدیدات و اقدامات نظامی دشمن می‌گردد . بی تردید هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی خواهد بود تا کلیه مسئولین و مدیران میهن عزیز ایران اسلامی با اندیشه ای راهبردی این وظیفه ملی را که در منویات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) نیز بر آن تاکید گردیده است و محققاً کاهش آسیب پذیری، ارتقاء پایداری ملی و تسهیل کننده مدیریت بحران در شرایط خاص و ویژه را به دنبال خواهد داشت، سرلوحه اقدامات خود قرار دهند .

اینجانب فرا رسیدن هفته پدافند غیر عامل را به فعالان این عرصه تبریک عرض نموده ، توفیق روزافزون همگان را در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ سازی در خصوص ضرورت بکارگیری اصول پدافند غیر عامل در بین آحاد جامعه را از خداوند متعال خواستارم .

شهرام_مجیدی مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید مجلسی

لینک کوتاه نوشته
https://majlesi.ntdc.ir/?p=22543
کد خبر
22543